Promítání ke 30 letům svobody

Otevřít větší mapu na Mapy.cz »

Informace o akci:

Termín akce:

• 06. 12. 2019 18:00 - 20:00

Místo konání / srazu:

Akce je určena pro:

Promítání ke 30 letům svobodného skautingu

Před 30 lety byla v Československu potřetí obnovena skautské organizace. Když nepočítáme krátké oživení během pražského jara, nemohli se skauti svobodně scházet skoro 40 let! Přijďte oslavit svobodný skauting promítáním filmu Hledání lilie, který uplynulých 30 let mapuje.

Na sebe si vezměte skautský kroj. Kdo kroj nemá, přijďte alespoň v oddílovém tričku.

Sraz: v 18:15 v kině ve Velkých Přílepech (kdo nemá možnost nechat se odvézt autem, autobus 350 z Tyršova náměstí jede v 17:48)

Adresa kina: Pražská 129, 252 64 Velké Přílepy

Při dopravě autem doporučujeme rodičům cestou tam i zpět využít parkoviště poblíž autobusové zastávky (vizte mapu).

Konec: cca v 19:30 tamtéž (autobus do Roztok jede v 19:53)

Prosíme rodiče, aby po zhlédnutí upoutávky vyhodnotili, jestli může být film pro jejich potomka atraktivní. Účast na akci ale není věkově omezena, vítáni jsou všichni – vlčata, světlušky, skauti, skautky, roveři, rangers, činovníci i oldskauti.

Upoutávka na film Hledání lilie:

Film trvá 52 minut.

Akci pořádá oddíl skautů