Ubytování

Nabízíme možnost ubytování na skautské základně blízko Prahy. Osada se nachází v klidné části Roztok, nedaleko malebného Tichého údolí.

• Základna v provozu: od 1. dubna do 31. října
  • Využití: výchovné a turistické akce
  • Typ základny: sruby, dřevostavby
  • Kapacita: 42 osob

Vybavení osady: vybavená kuchyň, elektrický a plynový sporák, lednička, zastřešená terasa se stoly a lavicemi, umývárny, sprchové kouty, WC, teplá voda. Optimální počet ubytovaných je 42, spací pytle s sebou.

Adresa: Máchova ulice, 252 63 Roztoky u Prahy

Dopravní spojení:
Vlakem – do stanice Roztoky u Prahy, poté přejít hlavní silnici, projít obloukem a cestou do kopce (Myší díra) vyjít u hasičské zbrojnice, poté ostře doleva a kolem tenisových kurtů do Osady.
Vyzdálenost: 487 m, je nutné překonat stoupání (Myší díra)

Autobusem – linky č. 340 nebo 350 ze zastávky Praha – Dejvická do zastávky Roztoky – Tyršovo náměstí (doba jízdy cca 16 minut). Poté ulicí Legií do ulice Máchova, kolem hasičské zbrojnice a tenisových kurtů do Osady.
Vzdálenost: 478 m, cesta vede po rovině.

Zobraz plánek cesty k osadě »

Zde si můžete prohlédnout, jak vypadá naše Osada a jaké vybavení vám můžeme nabídnout:

Fotogalerie ubytovacích prostor a zázemí osady »

Kontakt:

Vlaďka Hůlková