Chci se přidat

Jsme dívčí katolický oddíl skautek, který svou pravidelnou činnost zahájil dne 17. 3. 2018.

V současné době se věk dětí v oddíle pohybuje mezi 6 až 9 lety.

Rády bychom měly i družinu pro starší děvčata (10 – 15 let). Pokud máš chuť a čas, neváhej a přidej se k nám!

Pravidelné schůzky se konají během školního roku ve Skautské osadě v Máchově ulici v Roztokách (mapa). Každé pondělí od 15.00 do 16.30.

Pokud se chceš na něco zeptat, neváhej nás kontaktovat. »

Přihláška do oddílu [pdf]
pro světlušky i skautky

Seznam věcí na schůzku

Všechno uvedené vybavení používáme průběžně na hry a jiné aktivity, je tedy nutné je nosit, dostávají se za každou věc body.

• zápisník A5 pevné desky
  • psací potřeby
  • uzlovačka (silnější lano v délce 1,5 m)
  • šátek na hry, ideálně čtvercový, možno nahradit velkým kapesníkem