Galerie: TÁBOR BUKOVÁ 2020

Letošní tábor jsme strávily na krásné louce nedaleko Bukové u Příbramě. Tábor jsme stavěli společně s rodiči našich Světlušek na zelené louce. Letošní táborová hra byla inspirovaná knihou Julese Verna Cesta kolem světa za 80 dní. Jelikož cestovatelky jsou otevřené všemu co se děje kolem nich, byl letos i jídelníček ze všech koutů světa. Ochutnaly jsme anglické sendviče, fish and chips, kuře na cury s rýží, porkové a chicken steaky, těstoviny na několik způsobů, čočku která pochází z Přední Asie, knedlíky to abychom nezapomněly že jsem z Čech, nakonec jsme zkusily i borůvkový koláč, který jste možná ochutnali v neděli na táboře. Naše cestovatelky zastoupily v cestě kolem světa Willyho Fogga, který byl indisponován a zdárně zvládly cestu z Londýna přes Indii, Čínu, Japonsko, lodí přes Tichý oceán do San Franciska, vlakem přes celé spojené státy, kde řádí zuřivý indiáni do New Yorku, přes Atlantik do Liverpoolu a zpět do Londýna. Po cestě se jim podařilo dopadnout i lupiče z banky a tak se zvětšila i jejich odměna.